Walsin Technologies WLCW1608Z0J2N2PB
General Purpose Inductor, 0.0022uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页8 年前
描述
Chip Wire Ind 1608(0603) 2.2nH ±5%
FIXED IND 2.2NH 700MA 100 MOHM