Walsin Technologies WLCW1608Z0G8N2PB
General Purpose Inductor, 0.0082uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
数据表和文档
描述
Chip Wire Ind 1608(0603) 8.2nH ±2%
FIXED IND 8.2NH 700MA 120 MOHM