Walsin Technologies WLCW1005Z0JR10TB
General Purpose Inductor, 0.1uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页8 年前
描述
Chip Wire Ind 1005(0402) 100nH ±5%
FIXED IND 100NH 30MA 2 OHM SMD