Walsin Technologies WLCW1005Z0J13NTB
General Purpose Inductor, 0.013uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页8 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Chip Wire Ind 1005(0402) 13nH ±5%
FIXED IND 13NH 440MA 210 MOHM