Walsin Technologies WLCW1005CFW2N8TB
General Purpose Inductor, 0.0028uH, 17.86%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
数据表和文档
描述
Chip Wire Ind 1005(0402) 2.8nH ±0.5nH
FIXED IND 2.8NH 850MA 50 MOHM