Walsin Technologies WLCW1005CFJ9N3TB
General Purpose Inductor, 0.0093uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
数据表和文档
描述
Chip Wire Ind 1005(0402) 9.3nH ±5%
FIXED IND 9.3NH 540MA 140 MOHM