Walsin Technologies WLCW1005CFJ62NTB
General Purpose Inductor, 0.062uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页8 年前
描述
Chip Wire Ind 1005(0402) 62nH ±5%
FIXED IND 62NH 145MA 1.82 OHM