Walsin Technologies WLCW1005CFJ43NTB
General Purpose Inductor, 0.043uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
数据表和文档
描述
Chip Wire Ind 1005(0402) 43nH ±5%
FIXED IND 43NH 250MA 700 MOHM