Walsin Technologies WLCW1005CFH9N3TB
General Purpose Inductor, 0.0093uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
数据表和文档
描述
Chip Wire Ind 1005(0402) 9.3nH ±3%
FIXED IND 9.3NH 540MA 140 MOHM