Walsin Technologies WLCW1005CFH51NTB
General Purpose Inductor, 0.051uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页8 年前
描述
Chip Wire Ind 1005(0402) 51nH ±3%
FIXED IND 51NH 210MA 1.08 OHM