Walsin Technologies WLCW1005CFH11NTB
General Purpose Inductor, 0.011uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
数据表和文档
描述
Chip Wire Ind 1005(0402) 11nH ±3%
FIXED IND 11NH 500MA 140 MOHM