Walsin Technologies WLCW1005CFB6N3TB
General Purpose Inductor, 0.0063uH, 1.59%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
数据表和文档
描述
Chip Wire Ind 1005(0402) 6.3nH ±0.1nH
FIXED IND 6.3NH 700MA 90 MOHM