Walsin Technologies WLCW1005CFB3N2TB
General Purpose Inductor, 0.0032uH, 3.13%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
数据表和文档
描述
Chip Wire Ind 1005(0402) 3.2nH ±0.1nH
FIXED IND 3.2NH 500MA 170 MOHM