Walsin Technologies WLCW1005CFB2N9TB
General Purpose Inductor, 0.0029uH, 3.45%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
数据表和文档
描述
Chip Wire Ind 1005(0402) 2.9nH ±0.1nH
FIXED IND 2.9NH 750MA 70 MOHM