Walsin Technologies WLCW1005CFB2N8TB
General Purpose Inductor, 0.0028uH, 3.57%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页8 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2023-03-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Chip Wire Ind 1005(0402) 2.8nH ±0.1nH
FIXED IND 2.8NH 850MA 50 MOHM