Walsin Technologies WLCW1005CFB2N4TB
General Purpose Inductor, 0.0024uH, 4.17%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页8 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Chip Wire Ind 1005(0402) 2.4nH ±0.1nH
FIXED IND 2.4NH 850MA 50 MOHM