Walsin Technologies WLCM0603Z0J27NTB
General Purpose Inductor, 0.027uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页6 年前
描述
FIXED IND 27NH 140MA 1.8 OHM SMD
MLCI 0603(0201) 27nH ±5%