Walsin Technologies WLCM0603TGC2N3TB
General Purpose Inductor, 0.0023uH, 8.6957%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页3 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 2.3NH 450MA 240 MOHM
MLCI 0603(0201) 2.3nH±0.2nH