Walsin Technologies WLBD4516HCU600PH
Ferrite Bead 60 Ohm 1806 1LN
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet16 页3 年前
TME
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FERRITE BEAD 60 OHM 1806 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 6A, 2 Pin(s)