Walsin Technologies WLBD1608K2U601TP
Ferrite Bead 600 Ohm 0603 1LN
数据表和文档
TME
Datasheet15 页5 年前
描述
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Chip Bead 1608K1(0603) 600 OHM ±25%
Data Line Filter, 1 Function(s), 0.2A, 2 Pin(s)