Walsin Technologies WLBD1608K2U600TP
Ferrite Bead 60 Ohm 0603 1LN
数据表和文档
TME
Datasheet15 页5 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
Chip Bead 1608K1(0603) 60 OHM ±25%
Data Line Filter, 1 Function(s), 0.6A, 2 Pin(s)