Walsin Technologies WLBD1608K2U301TP
Ferrite Bead 300 Ohm 0603 1LN
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页5 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FERRITE BEAD 300 OHM 0603 1LN
Chip Bead 1608K1(0603) 300 OHM ±25%
Data Line Filter, 1 Function(s), 0.5A, 2 Pin(s)