Walsin Technologies WLBD1608K2U221TP
Ferrite Bead 220 Ohm 0603 1LN
数据表和文档
TME
Datasheet15 页5 年前
描述
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Chip Bead 1608K1(0603) 220 OHM ±25%
Data Line Filter, 1 Function(s), 0.5A, 2 Pin(s)