Walsin Technologies WLBD1608K2U182TP
Ferrite Bead 1.8 Kohm 0603 1LN
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页5 年前
描述
FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0603 1LN
Chip Bead (0603) 1800 OHM ±25%
Data Line Filter, 1 Function(s), 0.1A, 2 Pin(s)