Walsin Technologies WLBD1608K2U121TP
120 Ohms 100 MHz 1 - Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 1.3A 150mOhm
数据表和文档
TME
Datasheet15 页5 年前
Future Electronics
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Chip Bead 1608K1(0603) 120 OHM ±25%
Data Line Filter, 1 Function(s), 0.6A, 2 Pin(s)