Walsin Technologies WLBD1608HCU471TL
Ferrite Bead 470 Ohm 0603 1LN
数据表和文档
IHS
Datasheet16 页3 年前
TME
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 1A, 2 Pin(s)