Walsin Technologies WLBD1608HCU301TH
Ferrite Bead 300 Ohm 0603 1LN
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet16 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FERRITE BEAD 300 OHM 0603 1LN
2A 300¦¸@100MHz 90m¦¸ 0603 1.6mm*800¦Ìm*950¦Ìm
Ferrite Chip, 1 Function(s), 2A, 2 Pin(s)