Walsin Technologies WLBD1608HCU260TL
Ferrite Beads Multi-Layer High Current 26Ohm 25% 100MHz 6A 0.007Ohm DCR 0603 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet16 页3 年前
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+575%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Chip Bead 1608HCL (0603) 26 OHM ±25%
Ferrite Chip, 1 Function(s), 4A, 2 Pin(s)
6A 26¦¸@100MHz 7m¦¸ 0603 1.6mm*800¦Ìm*750¦Ìm