Walsin Technologies WLBD1005K2U601TP
Ferrite Bead 600 Ohm 0402 1LN
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页5 年前
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-96.78%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Data Line Filter, 1 Function(s), 0.3A, 2 Pin(s)