Walsin Technologies WLBD1005HCU800TL
Ferrite Bead 80 Ohm 0402 1LN
数据表和文档
IHS
Datasheet16 页3 年前
描述
FERRITE BEAD 80 OHM 0402 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 1.3A, 2 Pin(s)