Walsin Technologies WLBD1005HCU601TL
Ferrite Bead 600 Ohm 0402 1LN
数据表和文档
IHS
Datasheet16 页3 年前
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.5A, 2 Pin(s)