Walsin Technologies WLBD1005HCU330TL
Ferrite Bead 33 Ohm 0402 1LN
数据表和文档
IHS
Datasheet16 页3 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FERRITE BEAD 33 OHM 0402 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 1.7A, 2 Pin(s)