Walsin Technologies WLBD1005HCU221TL
Ferrite Bead 220 Ohm 0402 1LN
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet16 页3 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.8A, 2 Pin(s)