Walsin Technologies WLAC294AZ0KT20LB
General Purpose Inductor, 0.538uH, 10%, 1 Element, Air-Core, SMD, 4225
数据表和文档
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 538NH 2A 90 MOHM SMD
SMD Coil 294A T20 538nH ±10%