Walsin Technologies WLAC294AZ0KT19LB
General Purpose Inductor, 0.491uH, 10%, 1 Element, Air-Core, SMD, 4225
数据表和文档
描述
FIXED IND 491NH 2A 65 MOHM SMD
SMD Coil 294A T19 491nH ±10%