Walsin Technologies WLAC294AZ0KT17LB
General Purpose Inductor, 0.38uH, 10%, 1 Element, Air-Core, SMD, 4225
数据表和文档
描述
FIXED IND 380NH 2.5A 50 MOHM SMD
SMD Coil 294A T17 380nH ±10%