Walsin Technologies WLAC294AZ0KT15LB
General Purpose Inductor, 0.246uH, 10%, 1 Element, Air-Core, SMD, 4225
数据表和文档
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 246NH 3A 35 MOHM SMD
SMD Coil 294A T15 246nH ±10%