Walsin Technologies WLAC294AZ0KT13LB
General Purpose Inductor, 0.206uH, 10%, 1 Element, Air-Core, SMD, 4225
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 206NH 3A 30 MOHM SMD
SMD Coil 294A T13 206nH ±10%