Walsin Technologies WLAC294AZ0KT11LB
General Purpose Inductor, 0.13uH, 10%, 1 Element, Air-Core, SMD, 4225
数据表和文档
描述
FIXED IND 130NH 3A 20 MOHM SMD
SMD Coil 294A T11 130nH ±10%