Walsin Technologies WLAC294AZ0KT10LB
General Purpose Inductor, 0.111uH, 10%, 1 Element, Air-Core, SMD, 4225
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 111NH 3.5A 15 MOHM SMD
SMD Coil 294A T10 111nH ±10%