Walsin Technologies WLAC294AZ0GT09LB
General Purpose Inductor, 0.09uH, 2%, 1 Element, Air-Core, SMD, 4225
数据表和文档
描述
FIXED IND 90NH 3.5A 15 MOHM SMD
SMD Coil 294A T09 90nH ±2%