Walsin Technologies WLAC293AZ0K47NLB
General Purpose Inductor, 0.047uH, 10%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1915
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 47NH 3A 5.6 MOHM SMD
SMD Coil 293A 47N 47nH ±10%