Walsin Technologies WLAC293AZ0K33NLB
General Purpose Inductor, 0.033uH, 10%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1915
数据表和文档
描述
FIXED IND 33NH 3A 4.8 MOHM SMD
SMD Coil 293A 33N 33nH ±10%