Walsin Technologies WLAC293AZ0K27NLB
General Purpose Inductor, 0.027uH, 10%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1915
数据表和文档
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 27NH 3.5A 4 MOHM SMD
SMD Coil 293A 27N 27nH ±10%