Walsin Technologies WLAC293AZ0JR12LB
General Purpose Inductor, 0.12uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1915
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 120NH 1.5A 17.3 MOHM
SMD Coil 293A R12 120nH ±5%