Walsin Technologies WLAC293AZ0GR12LB
General Purpose Inductor, 0.12uH, 2%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1915
数据表和文档
描述
FIXED IND 120NH 1.5A 17.3 MOHM
SMD Coil 293A R12 120nH ±2%