Walsin Technologies WLAC293AZ0GR10LB
General Purpose Inductor, 0.1uH, 2%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1915
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 100NH 1.7A 12.3 MOHM
SMD Coil 293A R10 100nH ±2%