Walsin Technologies WLAC292AZ0KT04PB
General Purpose Inductor, 0.00385uH, 10%, 1 Element, Air-Core, SMD, 0906
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页8 年前
描述
FIXED IND 3.85NH 1.6A 6 MOHM SMD
SMD Coil 292A T04 3.85 nH ±10%