Walsin Technologies WLAC292AZ0KT03PB
General Purpose Inductor, 0.00255uH, 10%, 1 Element, Air-Core, SMD, 0906
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页8 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 2.55NH 1.6A 5 MOHM SMD
SMD Coil 292A T03 2.55 nH ±10%