Walsin Technologies WLAC292AZ0KT02PB
General Purpose Inductor, 0.00165uH, 10%, 1 Element, Air-Core, SMD, 0906
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页7 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 1.65NH 1.6A 4 MOHM SMD
SMD Coil 292A T02 1.65 nH ±10%